Senior
ombudsman

Sdružení českých spotřebitelů

Úvod

  • Nejste si jisti, jaká jsou vaše práva na evropském trhu výrobků a služeb? 
  • Nemůžete dosáhnout svých práv ve sporu s poskytovatelem služby? 
  • Cítíte se být s ohledem na svůj přibývající věk a jistá omezení pohybu či orientace více zranitelní při nakupování výrobků a služeb?

Webové stránky Senior ombudsman, které pro vás připravujeme ve Sdružení českých spotřebitelů, z.ú. (SČS), vám chtějí nabídnout pomoc a zprostředkovat vám souhrn informací, týkajících se vašich lidských i ekonomických práv, zejména v oblasti ochrany spotřebitelských zájmů, upozornit vás na hlavní rizika, která vás v běžném životě mohou čekat, a také, jak se jim co nejlépe vyvarovat, a kde najít pomoc.

Stránky jsou postupně rozvíjeny, a to i ve spolupráci s jejich samotnými uživateli. Sami nás, prosíme, upozorněte, kde potřebujete pomoci!

Telefonické poradenství nabízíme na lince (+420) 261 263 574, se svým dotazem či stížností se na nás můžete obrátit i zde,  a všechny naše kontakty jsou uvedeny zde.

Děkujeme, že se nebojíte o své obavy a zkušenosti podělit! 

Novinky

Na energetickém trhu přibývá tzv. energošmejdů, ERÚ dostává více stížností

S oživením energetického trhu roste také aktivita nepoctivých zprostředkovatelů. Energetický regulační úřad eviduje zvýšené množství stížností spotřebitelů na tzv. energošmejdy.

více

27. 05. 2024

Ženu z Vyškovska zlákala reklama na sociální síti, přišla o více než tři miliony

Ženu středního věku z Vyškovska zlákala reklama na sociální síti nabízející zajímavé investice, přišla o více než tři miliony korun.

více

27. 05. 2024

Zaujalo nás..

Průzkum: Češi považují za nejlepší způsob uchování financí spořicí účty

více

24. 05. 2024

Při domnělých investicích přišla žena ze Zlínska bezmála o 1,4 milionu korun

Při domnělých investicích přišla žena ze Zlínska podle policie o téměř 1,4 milionu korun. Po pachateli, který z ní peníze vymámil, kriminalisté pátrají.

více

24. 05. 2024

Zaujalo nás..

Počet malých obchodů se smíšeným zbožím loni v ČR dále klesl

více

23. 05. 2024

Poslední úprava stránek : 27. 5. 2024 13:17